anzer balı

2016 SENESİ ÇİÇEKLİ YAYLA ANZER BALI, ANZER POLENİ HASADIMIZ YAPILMŞITIR.
ANZER BALI 1KG: 900 TL
ANZER POLENİ 1KG: 1000 TL

Kamuoyuna Önemle Duyurulur.             
             

     Bizler   www.anzeraricilik.com ,com.tr , Balanzer.com ve ANZER ARICILIK olarak satışını yaptığımız Anzer Balı , Anzer Poleni bizzat kendimizin Anzer'de ürettiği üründür. Bizim uzaktan yakından hiçbir hiçbir dernek ve kooperatifle alakamız yoktur,Anzer Balı üreticisi olarak Bizler sadece ve sadece Anzer'de ürettiğimiz kendi Anzer Balı ve Anzer Poleni'mizin üretimini  ve Yayla Balı, Arıcılık Malzemeleri Satışını yapmaktayız. 

      Üretimini yaptığımız yaptığmız Anzer Balı, Anzer Poleni Çiçekli Yayla Anzer Marka Tescillidir. Çiçekli Yayla Anzer Markası Sadece Anzer Arıcılık'a aittir. Türkiye'nin hiçbir yerinde bayimiz Yoktur.

           

           

Uyarı: Ticaret Ünvanı, ticari sicil numarası ve Marka Tescil belgesi  olmayıp ,alan adı uzantılarına ve web siteleri adreslerine anzer arıcılık yazanlar ve kendilerini anzer arıcılık olarak ifade edenler ortaya çıkmıştır.  Devamı

Anzer balı, Çiçekli Yayla Anzer'de tamamen doğal, katkısız olarak üretilen ve arılarımızın, doğadan binbir çeşit  endemik çiçeklerden topladığı nektar ve polenleri petek gözlerinde depoladığı Çiçekli Yayla Anzer Balıdır. Anzer Balı kendine has kokusu ve rehası ile tam bir şifakaynağıdır. Vucuttaki direnci artırır ve bağışıklık sistemini güçlendirir, haslalıkların iyileşmesinde yardımcı olur. Anzer balı İçerdiği çiçek çeşidi ve polen ile  birçok derde deva doğal ilaç olarak kullanılıyor. Anzer Balı, az ve öz oluyor. Alıcıları da her zaman hazır bekliyor. 

Anzer Balı

Çok az üretilmesi sebebiyle krallar, devlet başkanları bile Anzer Balı’nı sofrasında istiyor devamı için tıklayınız  
         Siz Değerli  Tüketicilerimize Önemle Duyrulur!!
Anzerimizin güzide ürünü, Rizemizin doğal ilacı, uluslararası bal kalite standartlarında rakipsiz ,ülkemizin gurur kaynağı olan Anzer balı, neredeyse Türkiye'nin dört bir tarafında satılmaktadır. Ve satılan bu balların bilhassa 

Anzer balıyla uzaktan yakında bir ilgisi olmadığını sizlere belirtmek isterim.çünkü;Anzer :rakım olarak merkezi yaklaşık 2500 m  olduğundan hava şartları pek elverişli değildir. Anzer'de  yaz aylarında havanın belli bir kısmı sisli ve soğuk olduğundan Anzer balı üretmek de zor ve kısıtlı oluyor. Dolayısıyla Anzer balı talep eden hastalarımıza ve tüketicilerimize az  bir miktarla cevap verebiliyoruz.

Ne hazindir ki :bu kadar kısıtlı  ve az olan Anzer balı senenin on iki ayında  her yerde satılmaktadır.Bu tür kişilere itibar etmeyiniz . Sizlerin iyi niyetini istismar eden, emeğe saygı göstermeyen  ve insan sağlığını hiçe sayan bu çıkarcı, bencil, sorumsuz insanlardan gerek Anzer balı gerekse diğer balları almamanızı  bu konuda çok dikkatli olmanızı  sizlere önemle bildiririm.

 

 Anzer balı  hacettepe üniversitesinde tahlil olup Anzer balı standartlarına uygunluğu tesbit edildikten sonra tahlilli  olarak satışa sunulmaktadır.          
                                  ANZER ARICILIK
   
Anzer Balı, Anzer Poleni Üretimi, Kafkas Ana Arı, Arı Mumu, Kovan, Arıcılık Malzemeleri Toptan ve Perakende Satışı sayfamız 
http://www.anaarı.com  http://www.balanzer.com
TLF:       0464 214 66 68 -214 92 20
ANZER: 0464 486 51 82
 
Adres:100.Yıl Mağazaları Adliye  Cad.Demirel  Apartmanı  Karşısı Merkez/              RİZE

Anzer(Ballıköy): 0(464) 486 51 82 ,

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ ANZER ARICILIK E TİCARET SİTEMİZ AÇILDI, ANZERARİCİLİK.COM.TR SİTEMİZDEN KALİTELİ ÜRÜNLERİMİZ ARTIK PARMAKLARINIZ ALTINDA. BİR TIK KADAR SİZE YAKIN
                                      
                                                          


        

Web Tasarım - SBB Reklam